Novinky

27.04.2016 14:27

Chceme vás informovat, že jsme získali výhradní zastoupení pro Českou republiku a Slovensko na prodej produktů firmy INNOVATEC Geratetechnik GmbH. Jedná se o revoluční produkty ve způsobu výroby ozónu. Ozón je vyráběn z vody, čímž jsou eliminovány veškeré nežádoucí produkty výroby ozónu ze vzduchu. Vzduch obsahuje spoustu plynných příměsí, ozón s nimi reaguje a vznikají jedovaté sloučeniny. Při výrobě ozónu z vody k takovým reakcím nedochází, protože voda plynné příměsi obsahuje jen velmi omezeně. Ozón vzniklý přímo ve vodě a z vody, kterou má dezinfikovat je ideální pro likvidaci všech choroboplodných zárodků, které se v této vodě nacházejí. Je přitom naprosto minimalizována možnost vzniku jedovatých příměsí.

Více se lze dočíst zde:

www.antibakterin.cz/dezinfektor2/

09.12.2015 17:19

Zařadili jsme do sortimentu ještě skladnější balení. Lahvička má  štíhlý design - pouhých 23mm průměr v nejširším místě, na délku má necelých 15cm a objem 30ml. Je vybavena přímým mechanickým rozprašovačem, takže není potřeba sundávat ústní aplikátor aby se neulomil ( tak, jak tomu je u 50ml balení). Nedostanete se s ní sice tak hluboko, jako s ústním aplikátorem, ale skladnost balení tuto nevýhodu jistě vyváží.

Lahvička se lehce schová do každé kapsy, kabelky,..., tak ji můžete mít pro případnou potřebu neustále u sebe.

09.12.2015 11:21

Chtěli bychom upozornit naše vážené zákazníky, že na četné žádosti o koloidní stříbro s koncentrací do 10 ppm jsme znovu nasadili do prodeje Antibakterin - Light. Jeho koncentrace se pohybuje mezi 5 - 10 ppm, většinou však blíže horní koncentraci.

22.10.2015 14:07

Udělali jsme novou akci.

Rozhodli jsme se, že každou zpětnou vazbu od zákazníků odměníme.

V praxi to znamená: Kdo nám napíše, na co naše koloidní stříbro používal, dávkování a jaký byl výsledek, dostane na následující objednávku  25% slevu.

25.03.2015 08:02

Rádi bychom upozornili zákazníky, aby objednávali pouze tehdy, když si jsou jisti, že objednané zboží chtějí.

V poslední době se nám rozmáhá nešvar nevyzvedávání zásilek. My přitom poště za zásiku zaplatit musíme. Už takhle poštovné dotujeme, protože je v průměru o 20,- Kč vyšší, než kolik požadujeme po zákazníkovi. Při nepřevzaté zásilce nám pošta vrací 35,- Kč, přestože nás odeslání stálo cca 150,- Kč.  Pokud by zůstal tento trend nepřebírání zásilek, museli bychom přistoupit ke zvýšení poštovného, což by se samozřejmě, těm kteří si zásilku řádně převezmou, nelíbilo.

Děkujeme za pochopení.

<< 2 | 3 | 4 | 5 | 6 >>

Informace na těchto stránkách jsou předávány podle našeho nejlepšího vědomí. V žádném případě nejsou zamýšleny jako diagnostické nebo léčebné pokyny. Nepřebíráme žádnou odpovědnost za případné škody vzniklé přímo nebo nepřímo z použití těchto informací. V případě podezření na onemocnění se poraďte se svým lékařem nebo zdravotnickým personálem.

Nejprodávanější zboží

Pro vstup do e-shopu klikněte na  ikonu E-SHOP, která je pod tímto textem.

 

https://www.antibakterin.cz/e-shop/

Pro změnu sortimentu následně použijte menu v levém horním rohu

Vnitřní použití

Z legislativních důvodů jsme museli odstranit všechny zmínky o vnitřním použití koloidního stříbra, přestali jsme přibalovat lžičky a dávkovací tabulky. Je nám to moc líto, ale věříme, že naši zákazníci najdou cestu, jak potřebné informace zjistit.
 

Sídlo firmy

Na některých přidružených webech stále zůstává sídlo naší firmy v Ostravě. Sídlo firmy je nyní v Hradci Králové - viz kontakt v levé části tohoto webu.
 

Telefonické dotazy

Žádáme zákazníky, aby omezili telefonické dotazy na dobu od 8:00 do 22:00 hod. Potřebujeme také někdy spát. Děkujeme.
Emaily můžete posílat kdykoli, odpovíme tak rychle, jak to bude v našich silách.

 

 

Anketa

Odkud jste se o Antibakterinu dozvěděli?

Z internetu (549)
Od známého (1 105)

Celkový počet hlasů: 1654

Kontakt

Antibakterin Ing. Petr Švanda
Chaloupky 293
503 11 Hradec Králové


+420731002307 antibakterin@email.cz
IČ: 40173291
Podnikatel veden v živnostenském rejstříku Hradec Králové